TEENUS

DOCS on Euroopa suurima sõidukite andmebaasi mobile.de esindaja Eestis ja Soomes.
DOCS aitab Teid sõiduki otsimisel, sobiva sõiduki väljavalimisel, taustuuringu teostamisel, liisingutoimingute ja transpordi korraldamisel. Samuti vastavalt soovitud teenuste paketile teostame sõidukile enne üle andmist vajalikud lisatoimingud.


Pakume kahte erinevat teenuste paketti:

Täisteenus
Hind on lõpphind Eestis „võtmed kätte” – kliendile antakse pestud, üle kontrollitud, nõuetele vastavalt varustatud, registreeritud sõiduk. DOCS võtab transpordi- ja finantsriskid. Esemel ilmnenud puudused, millest ei olnud DOCS ega Teie ostu hetkel teadlikud, kuuluvad kõrvaldamisele jagatud vastutuse ehk 50/50 põhimõttel.
DOCS edastab kliendile kogu võimaliku info sõiduki tausta ja seisukorraga seonduvalt. Sealhulgas kontrollitakse sõiduki avariivabadust, spidomeetrinäitu, tehnilist- ja optilist seisukorda.

Täisteenus paketiga soetatud sõiduite puhul kehtivad maksetingimused on näidatud menüüs pealkirjaga FINANTSEERIMINE.

 

Lihtteenus
Hind sisaldab ainult sõiduki transporti ja DOCS teenustasu. DOCS võtab transpordiriski, kuid ei garanteeri sõiduki tehnilist-optilist seisukorraga seonduvat ega vastuta võimalike ilmnevate vigade eest. DOCS edastab kliendile kogu võimaliku info sõiduki tausta kohta ning garanteerib hankedokumentide korrektsuse ja kindluse, et sõiduki saab Eestis arvele ning kõik vajalikud dokumendid antakse kliendile üle koos sõidukiga.

Lihtteenuse puhul võtab DOCS 100% ettemaksu.
Kasutades DOCS "Lihtteenust" ei ole võimalik finantseerida ostu liisingu-järelmaksu kaudu.