Teenused

Meie eesmärgiks on pakkuda korrektse ajalooga sõidukeid, usaldusväärsetelt ja kontrollitud partneritelt üle Euroopa. Kanname hoolt kogu tehnilise ja juriidilise poole eest, et auto ost Teie jaoks võimalikult mugavalt, turvaliselt ja kiirelt kulgeks. Meie meeskond on tegelenud sõidukite importimise, müügi ja hooldusega aastast 1992 ning tuginedes pikaajalisele kogemusele valime klientide jaoks sõidukeid, arvestades nende vajaduste, soovide ja võimalustega. 

Põhjamaine lisavarustus


Meie poolt vahendatud sõidukid on põhjamaise varustustasemega - mõeldud sõitmiseks just meie põhjamaises, muutlikus kliimas.


 

Läbitud tehniline,

50-punkti kontroll


Kõik meie poolt vahendatavad sõidukid läbivad 50-punktilise tehnilise kontrolli, mille käigus kontrollitakse auto tehnilist seisukorda ja põhilisi tehnilisi sõlmpunkte. 


Kontrollitud hooldusajalugu 


Koostöös usaldusväärsete partneritega Euroopas, tarnime Eestisse korrektse sõiduajalooga sõidukeid. Kõikidel tarnitud sõidukitel on kontrollitud ja korrektne hooldusajalugu ning andmed eelnevate hooldustööde kohta. Kui sõiduk on osalenud avariis või õnnetusjuhtumis, teavitame sellest ka potentsiaalset ostjat.


Lisagarantii 

1 aasta / 20 000 km


Meilt ostetud autodele on võimalik osta kuni üks aasta lisagarantiid läbisõidupiiranguga 20 000 kilomeetrit. Lisagarantii hind ja täpsed tingimused sõltuvad ostetava auto margist.

Asendusauto

Asendusautot pakume kõikidele meie klientidele perioodiks, kui nende uus sõiduk on kas saabumas või tehnilistel parendustöödel.

Lisavarustuse paigaldamine

Kliendi soovil saame paigaldada autole täiendavat lisavarustust. Olgu soovitud tööks sõiduki klaaside toonimine või eelsoojendi paigaldamine — töid teostame alati kiirelt, kvaliteetselt ja  anname tehtud töödele omapoolse garantii!

Uue auto ost meilt (vana auto sissemakseks)

Ostes meilt uue auto, saate kasutada olemasolevat uue sõiduki sissemaksena. Vahetusprotsessi ja olemasoleva auto müügiga seotud toimingud teostame kiirelt ja lihtsalt. 

Automüügiplats

Meil on avar, aiaga piiratud ning videovalvega varustatud müügiplats, kus on pidevalt müügis kuni 70, erineva varustusastmega sõidukit. Kõik platsil olevad autod on kindlustatud.